Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Apel dla zwycięzców

Apel dla zwycięzców

Dnia 11.06.2019 r. odbył się apel, na którym wręczono dyplomy i nagrody uczniom biorącym udział w konkursach oraz turniejach zoorganizowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego.

W konkursie na „PIRAMIDĘ ŻYWIENIOWĄ W FORMACIE 3D” uczestnicy wykazali się kreatywnością i wykonali bardzo ciekawe, różnorodne i staranne prace. Wyróżnienia otrzymały dziewczęta z klasy VI: Karolina Kilklo, Martyna Szymecka i Julia Bujak.

Podziękowania i drobny upominek otrzymały dziewczynki z klasy VI z zespołu „Gymnastics Girls” za wykonanie układu gimnastycznego na Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej oraz dziewczęta z klas VI, VII i VIII za pomoc przy obsłudze igrzysk.

Uczniowie otrzymali pamiątkowe medale za udział w rozgrywkach w PIŁKĘ SIATKOWĄ między klasą V-VI oraz VII-VIII. Zawodnicy wykazali się dużym zaangażowaniem podczas gry. Turniej był sprawdzeniem umiejętności uczniów oraz okazją do integracji. Poziom wszystkich meczów był bardzo wyrównany.

Ucziowie, którzy aktywnie uczestniczyli w zajęciach SZKOLNEGO KLUBU SPORTOWEGO otrzymali pamiątkowe dyplomy. Zajęcia odywały się dwa razy w tygodniu dla dwóch grup wiekowych - młodszej i starszej.

Wszystkim uczestnikom rozgrywek sportowych i konkursów serdecznie gratulujemy, a osobom zaangażowanym w organizację - dziękujemy.

Nauczyciele wychowania fizycznego

 

 

 

 

Data dodania: 2019-06-17 14:16:23
Data edycji: 2019-06-17 14:24:18
Ilość wyświetleń: 113

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

“Per aspera ad astra

Przez ciernie do gwiazd”

Cytat

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button