Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2025/2026

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2025/2026
26 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026.
Klasy 0-3 wzięły udział w apelu, który poprowadzili niezastąpieni- Helena Obajtek oraz Mikołaj Czarnik. Wśród gości zasiedli: Zastępca Burmistrza Miasta Świebodzice- pan Tobiasz Wysoczański, Prezes Osir Świebodzice- pan Jarosław Pizuński, Ks. Kanonik Zdzisław Wojtowicz, pani Joanna Dyląg- Przewodnicząca Rady Rodziców SPI wraz z Zastępcą- panią Natalią Czarnik oraz dyrektor szkoły- pan Łukasz Kucemba.
Po odśpiewaniu Hymnu Narodowego, wychowawcy i nauczyciele współorganizujący wraz z Dyrektorem i Zastępcą Burmistrza Miasta Świebodzice wręczyli najmłodszym uczniom świadectwa, nagrody i upominki. Wręczono także podziękowania rodzicom uczniów za współpracę i wspieranie zarówno nauczycieli jak i szkoły w codziennych działaniach.
W swoich przemówieniach podkreślali rolę rodziców, nauczycieli i szkoły w kształtowaniu i rozwoju dzieci.
Było to także ostatnie spotkanie dzieci z oddziału przedszkolnego, które od września będą uczęszczać do klasy pierwszej oraz pożegnanie klasy trzeciej, której uczniowie od września rozpoczną nowy etap swojej szkolnej przygody- idąc do czwartej klasy.
Było to miłe i wzruszające spotkanie.
 
............................................................................................................................................................................
 
Zakończenie roku szkolnego w klasach IV-VIII miało dziś uroczysty charakter.
Wiele ważnych chwil dziś się wydarzyło- pożegnanie ósmoklasistów, przekazanie szkolnego sztandaru, wręczenie wyróżnionych świadectw i licznych nagród....
W wydarzeniu wziął udział Burmistrz Miasta Świebodzice- pan Paweł Ozga, Radna Rady Miejskiej- pani Agata Koperska, Ks. Kanonik Zdzisław Wojtowicz, a także przedstawicielki Rady Rada Rodziców Szkoły Integracyjnej im. H. Sienkiewicza w Świebodzicach - pani Natalia Czarnik oraz pani Anna Potoczna.
Wychowawcy, nauczyciele współorganizujący oraz pan Burmistrz i pan Dyrektor wręczyli uczniom zasłużone świadectwa z paskiem oraz liczne dyplomy. Szczególne miejsce zajęła dziś uroczystość klasy ósmej, która żegna już mury naszej szkoły. Nie zabrakło wzruszających przemówień, podziękowań, klipu ze wspomnień uczniów klasy ósmej. Uczniowie przygotowali humorystyczne wiersze dla wszystkich nauczycieli, których spotkali na swojej szkolnej drodze oraz wręczyli upominki.
Tradycyjnie- klasa VII przygotowała część artystyczną z humorystycznym skeczem oraz wręczyła drobne upominki uczniom, którzy żegnają się z naszą szkołą...
Tradycyjnie również uczniowie klasy VIII wręczyli panu Łukaszowi Kucembie tablo szkolne, które niebawem zawiśnie na ścianie w korytarzu, aby przypominało nam o uczniach, którzy przez osiem lat byli związani z naszym szkolnym domem.
 
 
Życzymy wszystkim uczniom i rodzicom spokojnych i bezpiecznych wakacji!
Do zobaczenia we wrześniu! :)
Udostępnij
Data dodania: 2026-06-26 19:56:23
Data edycji: 2026-06-26 20:03:14
Ilość wyświetleń: 15

Doradztwo

Wybór szkoły ponadpodstawowej i zawodu to ważna decyzja. Kliknij i poznaj możliwości rozwoju.
Więcej informacji

PSO

Przedmiotowe systemy oceniania.
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

“Per aspera ad astra

Przez ciernie do gwiazd”

Cytat

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej