Deklaracja dostępności
Reset
Reset

WYDARZENIA SPORTOWE

W czwartek 28.09.2023 r. na OSiR-rze przy ulicy Rekreacyjnej odbyły się sztafetowe biegi przełajowe dla chłopców oraz dziewcząt.

Drużynę dziewcząt reprezentowały:

Ewelina Czerwińska, Nel Obajtek, Hanna Klimas, Wiktoria Kościelniak, Klaudia Dybała oraz Julia Skrzydlewska.

Drużyna chłopców wystąpiła w składzie:

Filip Biliński, Maciej Salwa, Paweł Ozga, Antoni Brandys, Maciej Momot, Mateusz Dobrzański.

Zarówno drużyna dziewcząt, jak i chłopców z zapałem i zaangażowaniem pokonała trasę biegu. Dziewczęta zajęły IV, a chłopcy IV miejsce.

Wspaniałym zawodnikom serdecznie dziękujemy oraz gratulujemy osiągniętego wyniku!!!

Dzień później odbył się turniej trójek koszykarskich dziewcząt i chłopców. Zespoły reprezentujące naszą szkołę wystąpiły w składzie:

4. Bartosz Bieńkowski

Jak zawsze, reprezentanci naszej szkoły wykazali się ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem, rywalizując z pozostałymi drużynami w duchu fair play i zajęli:

Dziewczęta młodsze – III miejsce

Chłopcy młodsi – III miejsce

Dziewczęta starsze – II miejsce

Chłopcy starsi – III miejsce

Dziękujemy i gratulujemy!!! Jesteśmy z Was dumni!!!!

Przedstawiamy fotorelacje z wydarzeń sportowych z udziałem uczniów naszej szkoły????‍♀️???

Data dodania: 2023-10-09 11:22:45
Data edycji: 2023-10-10 22:33:01
Ilość wyświetleń: 192

Doradztwo

Wybór szkoły ponadpodstawowej i zawodu to ważna decyzja. Kliknij i poznaj możliwości rozwoju.